KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 8135351
nr 813 5351
Skulpturer
6 del, Djur
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:34:36
11/3 18:26:14